Коронавирусот коси во светот. Од инфекција со овој вирус утрово, во Солун, починал и Емануел Малелис, објави порталот Вечер.мк. Нема кој што е малку постар во ...
сите 6 | | | веќе видена

Состојбата во државните карантини како една од мерките кои се донесени за да го забават ширењето на коронавирусот, беше тема на вчерашната емисија „5 минути ...
| | веќе видена