За утре на 1 јули е најавено отворањето на двата аеродороми во Македонија, кои не работат од 16, односно 19 март, како дел од мерките за спречување на влез и ...
сите 3 | | | прочитана: 268 | веќе видена

Лекарите во Нови Пазар со свртени грбови ја пречекаа српската премиерка Ана Брнабиќ и министерот за здравство Златибор Лончар кои по експлозијата на Ковид 19 ...
| | прочитана: 176 | веќе видена

Предизборно претставување во емисијата Стадион на Канал 77, на Игор Јанушев, носител на листата на Коалицијата „За обнова на Македонија“ во ИЕ 3. Биографија на ...
сите 5 | | | веќе видена